استاد حمید یگانه

ایشان دارای تحصیلات عالی از کشور روسیه هستند، دانش ایشان بر اساس علوم پزشکی و علوم روان‌شناسی و علوم مغناطیس سلولی شکل گرفته است و سال‌ها در مسکو و در ایران در دانشگاه‌های معتبر مشغول به تحقیق و ارائه خدمات صمیمانه به هم‌وطنان عزیز و همچنین در خارج از کشور هستند و از آنجا که استاد حمید یگانه در زمینۀ علوم همیوپاتی و طب سوزنی و طب فشاری و طب سنتی هم تحصیلات و تحقیقاتی را داشته اند این افتخار برای مجموعۀ شفا راه یگانه پیش آمده است که دوره‌هایی بر اساس دانش کم‌نظیر استاد حمید یگانه طراحی نماییم.
استاد حمید یگانه مبدع و طراح روش خاصی از آموزش تخصصی سبک زندگی و مهارت‌های زندگی جهت عبور موفق از دانشگاه زندگی هستند که اصول ریشه ای این آموزش‌ها بر اساس فرکانس‌های مغناطیسی مغزی هست.

ایشان پدر دانش مغناطیس سلولی در کشور عزیزمان ایران هستند . این دانش در دنیا به نام بیورزونانس مشهور هست و از زیر شاخه‌های علوم‌شناختی و نوروساینس می باشد.

 

تحصیلات و پژوهش

درباره استاد حمید یگانه بیشتر بدانید

 • رئیس هیئت مدیرۀ شرکت تشدید حیات دامون مرکز رشد دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران جنوب، تهران، ایران
 • فارغ التحصیل دورۀ تخصصی روان‌شناسی و روان‌درمانی مغناطیسی از دانشگاه فدرال جنوب روسیه
 • قائم‌مقام آزمایشگاه تحقیقات فناوری بیورزونانس دانشگاه صنعتی امیرکبیر
 • دکتری دندانپزشکی، دانشگاه علوم پزشکی مسکو
 • دکتری تخصصی، پزشکی و روان‌شناسی  بیورزونانس و اجرائی‌سازی این علم در بین الملل، دانشگاه دوستی ملل مسکو Patris Lomomba
 • دکتری افتخاری مغناطیس و تأثیرات آن بر روی مغز، آکادمی بین‌المللی وحدت معنوی و روحانی ملل جهان (دانشنامۀ شماره 438)
 • گواهی پایان دورۀ تربیت روان‌درمانگر شناختی – رفتاری در بزرگسالان از دانشگاه تهران 
 • گواهی دورۀ مربیگری مهارت‌های زندگی از دانشگاه تهران
 • گواهی دورۀ MBA سلامت دانشگاه شهید بهشتی
 • جزو مؤسسین اصلی انجمن علمی بیورزونانس در وزارت علوم کشور
 • عضو هیئت مدیرۀ تعاونی تولیدکنندگان گیاهان دارویی استان البرز
 • نمایندۀ علمی انستیتوی بیورزونانس روسیه در ایران

شفا راه یگانه

رسالتی دیرینه از دل 25 سال تلاش شبانه روزی

 • هدف از راه‌اندازی مجموعۀ شفا راه یگانه اعطای بینشی نوین به مخاطبان عزیز است. هدف ما دور انداختن شیوه‌های منسوخ و غلط زندگی و مهندسیِ یک سبک زندگی درست و اصولی خواهد بود. زمانی جامعۀ ما پیشرفت می‌کند که زندگی تک‌تکِ افراد بهبود پیدا کند؛ به طور خلاصه، لازمۀ سلامت اجتماعی، سلامت فردی است. استاد حمید یگانه روش‌هایی اختصاصی را پایه‌ریزی کرده‌اند تا آگاهی افراد افزایش پیدا کند. هدف ما ایجاد آگاهی صحیح برای اتصال به انرژی‌های خالق هستی و دریافت هوشمندی عمیق الهی از سوی وی خواهد بود.

  ایجاد سلامتی در جسم و روح انسان بدون آگاهی امکان‌پذیر نیست.

  دوره‌های آموزشی مرکز شفا راه یگانه بر اساس منابع معتبر بین‌المللی طراحی شده است. دیگر چیزی که این دوره‌ها و آموزش‌ها را پررنگ می‌کند، تجربۀ استاد در شیوه‌های خاص پزشکی همچون همیوپاتی، طب سوزنی، طب فشاری و طب سنتی است.

  پدر دانش بیورزونانس

  مبالغه نخواهد بود که بگوییم ایشان پدر دانش بیورزونانس در کشور بوده‌اند. این دانش که از زیرشاخه‌های علوم شناختی به حساب می‌آید، استفاده از تأثیر مغناطیسی سلولی در راستای ارتقای سلامت است. در این مجموعه، سه نوع درجه برای دوره‌ها در نظر گرفته شده است‌. دورۀ مقدماتی که بینشی صحیح را به مخاطبان هدیه می‌کند و پایۀ کار ما محسوب می‌شود. دورۀ متوسط که در آن شیوه‌های به‌کارگیری سبک زندگی سالم بیان خواهد شد. و در پایان، دورۀ پیشرفته که «دانشگاه زندگی» نامیده می‌شود. اگر کسی به این درجه برسد، قادر خواهد بود تا انرژی‌های وجودش را کنترل کند. در نتیجه، سلامت جسمی و روانی خود را به دست آورده و استرس را از صفحۀ روزگار خود پاک می‌کند.

  ما نباید به استرس‌ها اجازه دهیم تا افسار زندگی ما را به دست بگیرند؛ زیرا استرس‌ها موجب خروج امواج مغناطیسی از بدن می‌شوند. از این رو، امیدوار هستیم تا در میان تمامی مشکلات، اخبار و فعالیت‌های استرس‌زا، بتوانیم یک زندگیِ بدون استرس را به شما عزیزان اهدا کنیم.

بخشی از کلاس حضوری استاد یگانه

این ویدئو زندگی بیش هزاران نفر را تغییر داده است