واحد آموزش و پژوهش استاد حمید یگانه

بینش زندگی و آگاهی نسبت به جهان هستی و خالق آن = سلامتی و آرامش

ایشان دارای تحصیلات عالی از کشور روسیه هستند، دانش ایشان بر اساس علوم پزشکی و علوم روان‌شناسی و علوم مغناطیس سلولی شکل گرفته است و سال‌ها در مسکو و در ایران در دانشگاه‌های معتبر مشغول به تحقیق و ارائه خدمات صمیمانه به هم‌وطنان عزیز و همچنین در خارج از کشور هستند و از آنجا که استاد حمید یگانه در زمینۀ علوم همیوپاتی و طب سوزنی و طب فشاری و طب سنتی هم تحصیلات و تحقیقاتی را داشته اند این افتخار برای مجموعۀ شفا راه یگانه پیش آمده است که دوره‌هایی بر اساس دانش کم‌نظیر استاد حمید یگانه طراحی نماییم.
استاد حمید یگانه مبدع و طراح روش خاصی از آموزش تخصصی سبک زندگی و مهارت‌های زندگی جهت عبور موفق از دانشگاه زندگی هستند که اصول ریشه ای این آموزش‌ها بر اساس فرکانس‌های مغناطیسی مغزی هست.

ایشان پدر دانش مغناطیس سلولی در کشور عزیزمان ایران هستند . این دانش در دنیا به نام بیورزونانس مشهور هست و از زیر شاخه‌های علوم‌شناختی و نوروساینس می باشد.

تحصیلات و پژوهش‌ها

روزمه علمی دکتر حمید یگانه

دکتر حمید رضا طاهری یگانه تحصیل کرده دانشگاه دوستی ملل مسکو

شفا راه یگانه رسالتی دیرینه از دل 25 سال تلاش شبانه روزی

درباره رسالت ما بیشتر بدانید

هدف از راه‌اندازی مجموعۀ شفا راه یگانه اعطای بینشی نوین به مخاطبان عزیز است. هدف ما دور انداختن شیوه‌های منسوخ و غلط زندگی و مهندسیِ یک سبک زندگی درست و اصولی خواهد بود. زمانی جامعۀ ما پیشرفت می‌کند که زندگی تک‌تکِ افراد بهبود پیدا کند؛ به طور خلاصه، لازمۀ سلامت اجتماعی، سلامت فردی است.

ایجاد سلامتی در جسم و روح انسان بدون آگاهی امکان‌پذیر نیست. استاد حمید یگانه روش‌هایی اختصاصی را پایه‌ریزی کرده‌اند تا آگاهی افراد افزایش پیدا کند. هدف ما ایجاد آگاهی نخواهد بود، بلکه اتصال به انرژی‌های خالق هستی و دریافت هوشمندی عمیق الهی از سوی وی خواهد بود.

دوره‌های آموزشی مرکز شفا راه یگانه بر اساس منابع معتبر بین‌المللی طراحی شده است. دیگر چیزی که این دوره‌ها و آموزش‌ها را پررنگ می‌کند، تجربۀ استاد در شیوه‌های خاص پزشکی همچون همیوپاتی، طب سوزنی، طب فشاری و طب سنتی است.

مبالغه نخواهد بود که بگوییم ایشان پدر دانش بیورزونانس بوده‌اند. منظور از دانش بیورزونانس، دانش استفاده از تاثیرات مغناطیس سلولی در ارتقای سلامت است که از زیرشاخه‌های علوم شناختی به حساب می‌آید.

در این مجموعه، سه نوع درجه برای دوره‌ها در نظر گرفته شده است‌. دورۀ مقدماتی که بینشی صحیح را به مخاطبان هدیه می‌کند و پایۀ کار ما محسوب می‌شود. دورۀ متوسط که در آن شیوه‌های به‌کارگیری سبک زندگی سالم بیان خواهد شد. و در پایان، دورۀ پیشرفته که «دانشگاه زندگی» نامیده می‌شود. اگر کسی به این درجه برسد، قادر خواهد بود تا انرژی‌های وجودش را کنترل کند. در نتیجه، سلامت جسمی و روانی خود را به دست آورده و استرس را از صفحۀ روزگار خود پاک می‌کند.

ما نباید به استرس‌ها اجازه دهیم تا افسار زندگی ما را به دست بگیرند؛ زیرا استرس‌ها موجب خروج امواج مغناطیسی از بدن می‌شوند. از این رو، امیدوار هستیم تا در میان تمامی مشکلات، اخبار و فعالیت‌های استرس‌زا، بتوانیم یک زندگیِ بدون استرس را به شما عزیزان اهدا کنیم.

بخشی از کلاس حضوری استاد یگانه که زندگی بیش هزاران نفر را تغییر داده است

جدیدترین مقالات شفاراه یگانه

ایجاد سلامتی در جسم و روح انسان بدون آگاهی امکان‌پذیر نیست.